За два роки від коронавірусу у світі померло майже 15 млн людей – ВООЗ

Найбільше пацієнтів з COVID-19 померли у Південно-Східній Азії. Також медики кажуть, що найчастіше вмирали чоловіки.

 
У період з 1 січня 2020 року до 31 грудня 2021 року показник так званої надмірної смертності через COVID-19 досяг близько 14,9 млн осіб, повідомила Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ).
 
Смерті, опосередковано пов’язані з COVID-19, пов’язані з іншими станами здоров’я, за яких люди не мали доступу до профілактики і лікування, оскільки системи охорони здоров’я були перевантажені через пандемію.
 
«Ці невтішні дані вказують не лише на наслідки пандемії, а й на необхідність того, щоб усі країни інвестували в стійкіші системи охорони здоров’я, які можуть підтримувати основні медичні послуги в періоди криз», – сказав глава ВООЗ Тедрос Адханом Гебреїсус.
 
Значна частина надмірних смертей (84%) припадає на Південно-Східну Азію, Європу й Америку. На країни із середнім рівнем доходу припадає 81% надмірних смертей, 53% – на країни з доходом нижче середнього і 28% – на країни з доходом вище середнього. Із загальної кількості померлих 57% були чоловіками, 43% – жінками.
 
До речі, медики кажуть, що з кінця лютого 2022 року епідемічна ситуація з COVID-19 в Україні значно покращилася. Кількість померлих від коронавірусу за останній місяць зменшилася більш як у чотири рази – до 10 осіб на день.
 
Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Коронавірус

COVID-19: у Німеччині вперше з вересня не зареєстровано нових смертей

Майже по всій Німеччині припиняють діяти антиковідні обмеження

ВООЗ розробила три сценарії коронавірусної пандемії

Німеччина скасувала більшість антиковідних обмежень на федеральному рівні

СюжетКоронавірус: як Україна бореться з COVID-19 в умовах війни

Источник: korrespondent.net