ВООЗ прогнозує в Україні зростання захворюваності на COVID-19 і поліомієліт

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, коронавірус може досягти піку вже у жовтні.

 
Всесвітня організація охорони здоров’я прогнозує, що зростання захворюваності на COVID-19 в Україні може досягти піку в жовтні 2022 року. Про це заявив генеральний директор ВООЗ Тедрос Гебреісус на конференції Європейського регіонального комітету у Тель-Авіві, повідомляє Reuters.
 
«Зараз ми спостерігаємо збільшення випадків COVID-19 в Україні. Ми прогнозуємо, що передача вірусу може досягти піку на початку жовтня і лікарні можуть бути майже заповнені», — сказав Гебреісус.
 
Також у ВООЗ стурбовані ризиком поширення поліомієліту через низькі показники вакцинації та переміщення людей через війну.
 
Глава ВООЗ також прогнозує дефіцит кисню для пацієнтів, оскільки основні джерела постачання містяться на окупованих територіях. А кисень необхідний пацієнтам із COVID-19 та іншими критичними захворюваннями, спричиненими ускладненнями вагітності, пологів, сепсисом, травмами тощо.
 
Нагадаємо, головний санітарний лікар Ігор Кузін раніше повідомляв, що в Україну прийшла нова хвиля захворюваності на COVID-19. Третій рік поспіль кількість хворих на коронавірус збільшується на початку вересня.
 
 
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net