Вчені розробили новий спосіб вирощування овочів на Місяці

Корисні мінерали поживних речовин у реголіті дослідники змогли відокремити від шкідливих.

 
 
 
 
 
 
Європейське космічне агентство (ЄКА) та норвезька сільськогосподарська компанія Solsys Mining розробили новий спосіб обробки місячного ґрунту для створення добрив. Про це повідомляє Space.
 
Попередні експерименти з використанням місячних зразків показали, що рослини можуть рости у місячному ґрунті. Однак реголіт не містить певної кількості азотних сполук і ущільнюється при намоканні, що ускладнює вкорінення та подальший ріст рослин.
 
Але вчені розробили спосіб вирощування рослин у багатій поживними речовинами воді замість ґрунту шляхом вилучення необхідних мінералів із реголіту.
 
Тобто цей метод передбачає безпосереднє живлення коренів рослин водою, багатою поживними речовинами, які видобуваються з місячного ґрунту, але без участі такого.
 
Теоретично, реголіт буде пропускатися через сортувальник для вилучення та обробки цінних мінеральних поживних речовин, які потім розчинятимуться у воді і подаватимуться у гідропонну теплицю.
 
Команда експертів вже досягла успіху у вирощуванні бобів.
 
Раніше повідомлялося, що японський астроном Фуджі Даічі зняв на камеру падіння метеорита на Місяць, що викликало короткий спалах у вечірньому небі.
 
На Місяці буде створено новий стандарт часу

 
 
 
Новини від Кореспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net