В Ізраїлі знайшли найдавнішу мечеть

Відкриття допомогло зміцнити антропологічне розуміння культурної спадщини регіону пустелі Негев.

 
В Ізраїлі археологи виявили одну із найстаріших у світі мечетей під містом у пустелі Негев. Знахідці 1200 років, пише News Artnet.
 
Споруда має квадратну форму з невеликим напівкруглим заглибленням у південній стіні, розміщеній до Мекки. Також там було знайдено кераміку, датовану VII та VIII століттями.
 
«У 2019 році, приблизно, за 1,6 км звідси була виявлена ​​ще одна мечеть, приблизно, тієї ж епохи. Проте в ній не було артефактів. Обидві будівлі обслуговували сільське фермерське поселення, що існувало на той час. Що унікально в нашій мечеті — так це поширення кераміки VII століття на цьому місці, що робить її однією з найраніших мечетей у світі», — зазначила археолог та керівник розкопок Олена Коган-Зехаві.
 
Зазначається, що відкриття допомогло зміцнити антропологічне розуміння багатої культурної спадщини регіону пустелі Негев.
 
«Хоча іслам зародився, приблизно, в 610 році на території сучасної Саудівської Аравії, тільки в IX столітті він став релігією більшості в Ізраїлі. З огляду на цю тимчасову шкалу, рідкісні мечеті VII століття допомагають нам дізнатися про поширення ісламу», — додали археологи.
 
Нагадаємо, раніше стало відомо, що було на місці Стоунхенджа.

У Єгипті знайдено схованку з саркофагами та статуями
 
 
 
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net