У Лаосі знайшли зуб денисівця віком 130 тис. років

Його виявили у нещодавно відкритій вапняковій печері Tam Ngu Hao 2 в Аннамських горах в Азії.

 
У Лаосі, Південно-Східна Азія, дослідники виявили зуб, який, ймовірно, належить таємничому «родинному виду» людей – денисівцям. Про це пише IFLS.
 
Ця знахідка стала першою в названій місцевості. Її виявили у нещодавно відкритій вапняковій печері Tam Ngu Hao 2 в Аннамських горах.
 
Вже відомо, що зуб належав дівчинці, віком від 3,5 до 8,5 років.
 
Також, за оцінками вчених, вік зуба сягає від 164 000 до 131 000 років.
 
«Денісівці та сучасні люди мали спільного предка 700-500 тисяч років тому, потім гілка несучасних людей знову розділилася на 470-380 тисяч років, після чого виникли денісівці та неандертальці», — зазначив провідний автор дослідження з Копенгагенського університету Фабріс Деметер.
 
Крім цього, вчені підкреслюють, що дослідження свідчить про існування денисівців у широкому діапазоні середовищ та широт. Тобто, вони могли адаптуватися до екстремальних умов і були пристосовані не лише до високогірного та холодного клімату, а й до теплого і вологого на низькій висоті.
 

 
Нагадаємо, на місці будівництва нового футбольного поля в Англії археологи виявили давньоримський еквівалент придорожньої станції технічного обслуговування, віком 2000 років.
 
Стало відомо, що раніше було на місці Стоунхенджу
 
 
 
Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net