Twitter ввів обмеження на читання повідомлень

Власники синіх галочок зможуть читати до шести тисяч повідомлень на день, користувачі, які їх не мають — до 600 повідомлень, а нові користувачі — до 300 повідомлень.

Власник Twitter Ілон Маск ввів обмеження на щоденне читання повідомлень для всіх користувачів, щоб вирішити проблему «екстремального рівня» збору даних та маніпулювання системою. Про це Маск повідомив у суботу, 1 липня, у Twitter.
 
Відтепер власники верифікованих облікових записів (які мають синю галочку) зможуть читати до шести тисяч повідомлень на день.
 
Користувачі непідтверджених облікових записів зможуть читати до 600 повідомлень на день, а ліміт нових облікових записів буде обмежено 300 повідомлень на день.
 
Маск назвав обмеження тимчасовими, проте не сказав, як довго вони діятимуть.
 
Деякі користувачі соціальної мережі повідомили, що в суботу побачили повідомлення з текстом «перевищено ліміт швидкості» — і в соціальних мережах почали з’являтися тренди RIP Twitter та #Twitterdown.
 
Раніше повідомлялося, що Ілон Маск має намір перейменувати Twitter на X.
 
Також повідомлялося, що за даними компанії Fidelity, соціальна мережа Twitter зараз коштує третину суми, яку Ілон Маск заплатив за неї наприкінці минулого року. Він визнав, що переплатив за Twitter, який він купив за 44 мільярди доларів, у тому числі 33,5 мільярда доларів власного капіталу.

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net