Названо напій, що спричиняє передчасне старіння та смерть

Результати дослідження вкотре підтверджують рекомендацію Всесвітньої організації охорони здоров’я, що жодна кількість алкоголю не може бути безпечною для людини.

 
Міжнародне агентство з вивчення раку класифікувало алкоголь як канцероген групи найвищого ризику. Про це пише Nation.
 
Вчені поєднали результати більш як ста досліджень, проведених у різний час за участю близько п’яти мільйонів осіб.
 
Таким чином, вчергове було доведено, що регулярне вживання алкоголю, навіть у помірних дозах, різко скорочує тривалість життя людини.
 
Зокрема, особи, які споживали не менше 25 грамів алкоголю, наражалися на ризик смерті від хвороб, пов’язаних саме з ним. Якщо кількість було збільшено до 45 г, то ризик значно зростав.
 
Зазначається, що стандартний напій у більшості країн містить близько 14 грамів алкоголю, тому 25 грамів – це приблизно дві пляшки алкогольного напою.
 
«Результати досліджень свідчать про те, що жінки страждають від алкоголю більше, ніж чоловіки. Так учасниці досліджень, які випивали близько 25 грамів алкоголю і більше за день, мали вищі ризики смерті, ніж чоловіки, які випивають таку саму кількість алкоголю.
 
Нагадаємо, раніше вчені розробили тест, у якому рівновагу можна використовувати для перевірки здоров’я людей похилого віку та тривалості життя.
 
На людину чекає рекордна тривалість життя – вчені

Новини від Кореспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net