Названо кількість кроків в день, яка продовжує життя

Вчені підкреслюють, що фізична активність є корисною для кісток, мозку, імунної системи, рівня стресу, а також для сну.

 
Дослідники з Кіотського університету у Японії заявили, що, проходячи 8 000 кроків один-два рази на тиждень, можна покращити здоров’я та продовжити життя. Про це пише Metro.
 
Вчені з’ясували, що в людей, які проходили такий шлях, ризик смерті у наступні 10 років був на 15% нижчим, ніж у тих, хто не долав такої відстані. Якщо по 8 000 кроків було пройдено від трьох до семи днів на тиждень, то ризик був на 16,5% нижчим.
 
«Результати дослідження показують, що для дорослих, яким важко регулярно займатись спортом, рекомендоване щоденне ходіння пішки навіть кілька днів на тиждень може бути дуже корисним для здоров’я», – зазначив доктор Косуке Іноуе.
 
За словами вчених, фізична активність є корисною для кісток, мозку, імунної системи, рівня стресу, а також для сну.
 
«Фізична активність – це джерело омолодження. Тривале сидіння несе більше шкоди здоров’ю. Не сидіть перед комп’ютером увесь день – вставайте і рухайтесь хоча б раз на годину», – сказала лікар медицини Голлі С. Андерсен.
 
Нагадаємо, раніше вчені розробили тест, в якому рівновагу можна використовувати для перевірки здоров’я людей похилого віку та визначення тривалості життя.
 
На людину чекає рекордна тривалість життя – вчені
 
Новини від Кореспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net