Китайські вчені клонували трьох корів голштинської породи

Три теляти народилися в регіоні Нінся. Перша з клонованих тварин народилася у п’ятницю, 30 грудня.

 
Китайські вчені з Північно-Західного університету сільськогосподарських і лісових наук та технологій успішно клонували трьох, які можуть давати надзвичайно велику кількість молока. Про це повідомляє CNN.
 
Їх клонували від корів голштинської породи з Нідерландів. Вибрані тварини здатні виробляти 18 тонн молока на рік або 100 тонн молока за все своє життя.
 
За даними Міністерства сільського господарства США, це майже в 1,7 разу перевищує кількість молока, яке виробила середня корова у США у 2021 році.
 
Перше теля народилося 30 грудня за допомогою кесаревого розтину через його відносно великі розміри 56,7 кілограма.
 
Загалом вчені створили 120 клонованих ембріонів з вушних клітин високопродуктивних корів і помістили їх у сурогатних корів.
 
Лише п’ять із 10 000 корів у Китаї можуть давати 100 тонн молока протягом свого життя.
 
Зазначається, що близько 70% корів Китай купує в інших країнах. Тим самим експерти мають намір виростити стадо з понад тисячі «суперкорів», щоб припинити експорт.
 
«Ми плануємо витратити 2-3 роки на створення стада, що складається з більш ніж 1 000 суперкорів, яке стане міцною основою для вирішення проблеми залежності Китаю від зарубіжних молочних корів і щоб позбавитися ризиків збоїв у ланцюжку поставок», — заявив Джин Япін, провідний автор проекту.
 
Раніше повідомлялося, що фахівці біотехнологічної компанії Colossal мають намір до 2027 року відродити популяцію вовняних мамонтів, що вимерли, приблизно, 10 000 років тому.
 
У Китаї вперше клонували арктичну вовчицю
 
 
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net