Подібний випадок трапився із жінкою-норвежкою у 1941 році. Але вона мала травму голови і не хворіла на рак.
Рідкісна форма онкології простати на все життя змусила чоловіка зі США говорити з ірландським акцентом. Про це пише Science Alert.
«У медичній літературі є тільки два подібні згадування про рак, що викликає синдром іноземного акценту (СІА). Це перший випадок, конкретно пов’язаний із раком простати», – зауважили вчені.
Зазначається, що СІА – це нехарактерний розлад мови, що спричиняє раптовий «іноземний» акцент.
Синдром часто пов’язують з інсультами або черепно-мозковими травмами.
Вперше такий випадок стався із жінкою-норвежкою у 1941 році. Вона травмувала голову під час бомбардування Осло і через кілька місяців почала говорити з німецьким акцентом.
А ось випадки, пов’язані з пухлинами, дуже рідкісні.
«Згідно з дослідженням, опублікованим у 2008 році, жінка у віці 60 років почала говорити з іншим, невстановленим акцентом після того, як її рак молочної залози поширився на її мозок. В аналогічному випадку італійка років 50 із пухлиною головного мозку раптово почала говорити з інакшим темпом і з іншою інтонацією», – зазначили фахівці.
Американець заговорив по-новому через 20 місяців після того, як йому поставили діагноз «метастатичний гормоночутливий рак простати». При цьому у нього не було пухлин у головному мозку.
Нагадаємо, дослідники з Імперського коледжу Лондона знайшли новий хірургічний інструмент, який може виявляти рак шийки матки за лічені секунди.
Виявлено клітини, які живлять онкологію
Новини від Кореспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet
Читайте Korrespondent.net в Google News
Источник: korrespondent.net