Зеленський: Україна має стати лідером у побудові сучасної енергетики

Маючи лідерські позиції у «зеленій» енергетиці, а також розвиваючи атомну та водневу генерацію, у мирний час Україна має стати одним із гарантів енергетичної безпеки Європи, заявив президент.

Україна має побудувати децентралізовану енергосистему та стати лідером із побудови сучасної «зеленої» енергетики. На цьому наголосив президент України Володимир Зеленський під час виступу перед Верховною Радою України.

«Зараз, коли ворог поставив за мету знищити нас, знищити нашу енергетику, ми ставимо за мету стати лідером у трансформації нашої енергетики. Для протидії будь-яким загрозам — військовим, політичним, економічним або навіть кліматичним — ми повинні стати, і ми станемо, тому що немає іншоговиходу, лідером у побудові сучасної «зеленої» енергетики», — сказав він.

В результаті в Україні має бути створена децентралізована енергосистема, яку «не зруйнувати нічим, жодними ракетними ударами».

«Сучасному місту потрібні децентралізовані джерела енергії. Тільки зелена енергетика може справді це забезпечити», — наголосив він.

Президент додав, що маючи лідерські позиції у «зеленій» енергетиці, а також розвиваючи атомну та водневу генерацію, у мирний час Україна має стати одним із гарантів енергетичної безпеки Європи.

Нагадаємо, сьогодні російські терористи завдали чергового, десятого ракетного удару по критичній інфраструктурі України. Після нього в Укренерго заявили, що енергетика країни витримала удар — ворогові не вдалося завдати серйозної шкоди.

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net