Зеленський: Разом з Україною до Криму прийде ЄС

Повернення українського прапора до Криму означатиме прихід на півострів звичайних для Європи «нормальностей».

Разом із поверненням українського прапора до Криму прийде Євросоюз. Про це заявив президент України Володимир Зеленський у ході виступу на парламентському саміті Кримської платформи у вівторок, 25 жовтня.

«Прихід українського прапора до Криму — це прихід на півострів Європейського Союзу у повному розумінні цих слів, усіх рівнів нашої інтеграції. Повернення українського прапора до Криму — це повернення звичайних для Європи «нормальностей» — безпечної, соціальної, культурної. Це колосальні можливості для розвитку. Усього цього в Криму зараз немає, не може бути. Росія позбавила наш півострів розвитку. Повернення українського прапора — це захист прав людини, свобода для всіх людей у ​​Криму, для всіх спільнот», — сказав Зеленський.

За його словами, для досягнення цієї мети «нам потрібна достатня підтримка — оборонна, фінансова, санкційна — як фундамент майбутнього Криму».

А після виходу України на свої кордони буде потрібний «ваш досвід — з безпеки, політичний, юридичний, соціальний», сказав Зеленський.

«Обіцяйте мені, що обов’язково завітаєте до нашого українського Криму, відразу, як тільки повернемо туди національний прапор», — звернувся президент до учасників саміту.

Зазначимо, перший парламентський саміт міжнародної Кримської платформи відбувається у хорватському місті Загреб.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

 

Читайте Korrespondent.net в Google News

Війна Росії з Україною

СюжетВторгнення Росії в Україну. Онлайн

СюжетЧим живуть звільнені території Донбасу

СюжетЗ офісу на мінне поле: як цивільні стають демінерами

СюжетНепростий шлях українських біженців з Росії до Естонії

Журналісти встановили імена 8000 загиблих в Україні росіян

Источник: korrespondent.net