USAID TAPAS підтримав законопроект про містобудівну реформу — Кубраков

Містобудівна реформа є однією з головних для повоєнного відновлення країни, заявив міністр розвитку громад, територій та інфраструктури.

Проект USAID TAPAS підтримав законопроект №5655, який передбачаємістобудівну реформу в Україні. Про це у Твіттер повідомив віце-прем’єр-міністр із відновлення України — міністр розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександр Кубраков.

«Містобудівна реформа (законопроект №5655) є однією з головних для повоєнного відновлення. Я пишаюся тим, що ми робимо це разом з @project_TAPAS. Я впевнений, що цифровізація є ключем до прозорості та підзвітності», — написав він.

Усвою чергу,на сторінці USAID TAPAS у Твіттері з’явилося повідомлення, що проект «з гордістю підтримує цифровізацію в будівельному секторі України, включаючи Єдину електронну систему, передбачену законопроектом №5655».

Експерти USAID TAPAS вважають, що така система відстежує узгодження протягом усього процесу будівництва, підвищуючи прозорість та зменшуючи корупцію.

Зазначимо, USAID TAPAS — це проект «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах», який надає підтримку громадянам України та уряду країни у боротьбі з корупцією у функціях державного управління та послуг. Місія проекту -протидіяти корупції через реформу електронного управління в Україні та впровадження найкращих світових практик у сфері електронних публічних закупівель, відкритих даних та електронних послуг.

Нагадаємо, раніше законопроект №5655 підтримали у НАЗК.

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net