У Кабміні підтвердили ініціативу ЄС щодо мит

Єврокомісія запропонувала призупинити на рік дію всіх імпортних мит на українську продукцію.

 
Прем’єр-міністр Денис Шмигаль підтвердив плани Євросоюзу призупинити на рік дію всіх мит на український експорт.
 
«Сьогодні Європейська комісія запропонувала призупинити на рік дію всіх імпортних мит на весь український експорт у Європейський Союз. Це безпрецедентний жест підтримки нашої країни. ЄС ніколи раніше не вживав таких масштабних заходів щодо лібералізації торгівлі в жодній країні. Для нашого бізнесу це відкриває додаткові можливості, а наша продукція стає конкурентоспроможнішою на європейському ринку. Про скасування мит ми вели переговори з нашими європейськими колегами, і ми вдячні за те, що вони почули нас і підтримали Україну», – написав Шмигаль у телеграм у середу, 27 квітня.
 
Прем’єр також повідомив, що Кабмін має домовленості і веде переговори з Польщею, Румунією, Литвою, Німеччиною та іншими країнами, щоб пустити український експорт через порти цих країн.
 
«Працюємо далі, щоб, крім країн ЄС та Великої Британії, рішення про скасування мит на українську продукцію ухвалили й інші наші союзники», – написав Шмигаль.
 
Напередодні повідомлялося, що Велика Британія зменшить до нуля тарифи на всі товари з України в рамках угоди про вільну торгівлю.
 
Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net