Президент Латвії озвучив, якою бачить архітектуру безпеки НАТО

Егілс Левітс зазначив, що архітектура безпеки має бути не як раніше – з Росією, а проти Росії.

 
Президент Латвії Егілс Левітс заявив, що весь світ має підтримувати Україну зараз, щоб після її перемоги у війні з РФ можна було б створити нову безпекову архітектуру. Про це він сказав під час спільної прес-конференції із Володимиром Зеленським.
 
«Весь вільний світ має зараз військово підтримувати Україну, і ми робимо все можливе, аби забезпечити, щоб вся зброя, яку пообіцяв Захід, була доставлена в Україну в найкоротші терміни», — зазначив президент Латвії.
 
За його словами, Україна повинна мати можливість перемогти у війні, і далі НАТО та Європа зможуть отримати нову архітектуру безпеки.
 
«Архітектура безпеки має бути не як раніше – з Росією, а проти Росії. Якщо РФ не змінить свою агресивну ідеологію, то вона залишатиметься протягом тривалого часу саме агресивною країною. І щоб змінити цю ідеологію, я думаю, на це знадобиться дуже тривалий час. Зараз йдеться не тільки про керівництво країни, але й більша частина російського суспільства пронизана колоніалістичною ідеологією», — заявив Левітс.
 
Він наголосив, що країни Заходу мають бути готовими до довгострокової архітектури безпеки, яка базується саме на військовому потенціалі всіх країн-членів НАТО.
 
За словами Левітса, після війни до них приєднається і Україна, яка стане однією з найпотужніших країн із військового потенціалу.
 
Нагадаємо, сьогодні президент Латвії перебуває з візитом в Україні.
 
Він заявив про підтримку мирного плану президента України Володимира Зеленського.
 
 
 
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Війна Росії з Україною

СюжетВторгнення Росії в Україну. Онлайн

СюжетПереговори України та Росії. Онлайн

СюжетОчільниця Херсона: люди залишають місто, але життя триває

Екс-президент ФРН Ґаук: Україна — явна жертва агресії РФ

Половина українців вважають НАТО найкращою гарантією безпеки

Источник: korrespondent.net