Николай Томенко: Чтобы вы работали, точнее отдыхали так, как депутаты Верховной Рады

Как известно, по инициативе депутатов Слуги народа, «За майбутнє», «Довіри» и при поддержке «Голоса», ОПЗЖ и «Батьківщини» ВР не будет собираться на пленарные заседания 38 дней: с 17 декабря по 25 января.

В то же время, «народные избранники» пообещали, что будут день и ночью работать в Комитетах, фракциях и избирательных округах, как это и предусмотрено Постановлением ВР.

Далее текст на языке оригинала

Як інформує офіційний сайт ВР, для прикладу, в період 4-6 січня, коли народні депутати зобов’язані працюють у комітетах, тимчасових спеціальних і тимчасових слідчих комісіях та депутатських фракцій, …ЖОДНОГО ЗАСІДАННЯ так і не відбулося.

Ба більше, депутати, які перебувають у закордонних виборчих округах продовжують «щиро» переконувати, що вони перебувають у якихось відрядженнях?! Нагадаю, що згідно чинного законодавства місце роботи ВСІХ народних депутатів — Комітети ВР, за що вони й отримають зарплатню.

Тож, за фактично місячні різдвяні канікули депутати отримають щонайменше 100 тисяч гривень зарплати та доплат, а більш як 70 тисяч гривень отримають їх помічники.
Загалом утримання ВР у 2022 році коштуватиме нам 2 МІЛЬЯРДИ 670 МІЛЬЙОНІВ. Окрім того, провладні та опозиційні парламентські партії отримають ще й 884 МІЛЬЙОНИ для своєї рекламної діяльності.

Щоб Ви так працювали, точніше відпочивали так, як депутати ВР!

П.С. Щоправда, з огляду на сторінку офіційного сайту, працює лише Голова ВР.


Источник: www.obozrevatel.com