Николай Томенко: Бюджет-2022: дерибан миллиардов на пиар чиновников и политиков

Медійна тусовка, призначених олігархами «правильних» політиків та експертів з усіх питань, обговорює всі теми, окрім державного та місцевих БЮДЖЕТІВ-2022.

Воно й зрозуміло, бо навіщо платникам податків знати як їх слуги, не лише з партії слуг, таємно і «по-справедливості» ділять бюджетні, тобто народні кошти.

Дивує нахабство посадовців, які в черговий КОВІДний і ВОЄНний рік для України, взагалі не обговорюють необхідність оптимізації видатків на своє утримання. У Міністерстві, скажімо юстиції, аж 9 заступників міністра, у голів ОДА по 5-7, у міських голів від 14, як у Києві, до 9 – по багатьох обласних центрах. Для розуміння: один такий начальник – це мінімум дві особи, що забезпечують його діяльність і одне службове авто. Нагадаю, що в часи попередніх кризових періодів діяло ЧІТКЕ ОБМЕЖЕННЯ щодо фінансування не більш як 3 заступників посадовців усіх рівнів.

Чому й нині так не зробити?

Про мільярдне збільшення видатків на Генпрокуратуру та СБУ в 2022 році ви вже знаєте, але ніхто не аналізує бюджетів МІНІСТЕРСТВ, ВІДОМСТВ та МІСЦЕВИХ ВЛАД.

Чого там тільки не передбачили для свого піару посадовці:

– кошти на СВОЇ медіа, для прикладу Київська міська влада планує більше 200 млн. грн на рік, Вінницька більше 20 млн… .

Загалом по країні на чиновницькі медіа – не менше МІЛЬЯРДА;

– кошти на соціологію і рекламу (бо треба ж готуватися до виборів на гроші громадян);

– кошти на вічне інформаційне забезпечення (чергові реконструкції сайтів, сторінок в соціальних мережах…), одним словом на піар з відкатом для братніх структур;

– кошти на організацію концертів, днів міст…, де на гроші платників податків славлять місцевих вождів та їхні партій;

– фінансування будівництва чергових фонтанів та модних сучасних арт-експериментів…

На такі видатки в умовах БЮДЖЕТУ ВИЖИВАННЯ для ЛЮДЕЙ повинен бути введений МОРАТОРІЙ.

Шоу, фонтани, арт-експерименти …за свої і благодійні кошти!

Про гроші для парламентських партій соромно говорити.

Соціальні мережі забиті «фейсбук-мордами» партійних вождів на правах реклами, прихована і пряма реклама на телебаченні та на бігмордах – і все це на кошти ГРОМАДЯН. В 2022 році депутати ВСІХ парламентських партій радо підтримують для реклами своїх вождів виділення майже 886 МІЛЬЙОНІВ НАШИХ гривень?!

В 2022 році важко уявити десятки тисяч вдячних читачів на які розраховані «Голос України» на майже 30 мільйонів і «Урядовий кур‘єр» зв 12 мільйонів?!

Про такі дрібниці як 102 мільйони для Академії правових наук з «академіками» Медведчуком, Ківаловим, Литвином, Стефанчуком… мовчу, бо до ЗЕ-влади її діяльність коштувала лише 44 мільйони…

На тлі цього дерибану НАШИХ МІЛЬЯРДІВ на піар посадовців цією зимою будуть (сподіваюся, хоча б тимчасово) закриватися заклади освіти, культури, спорту, бо в бюджетах бракує коштів на їх опалення?!

Саме тому й підготовка остаточної версії БЮДЖЕТІВ-2022 – таємниця для народу, бо формується він не для нього!


Источник: www.obozrevatel.com