Игорь Соловей: Почему отказ Украины от НАТО – плохая идея: 5 аргументов

Кремль в очередной раз угрожает Украине войной из-за НАТО. А глава Минобороны США говорит во время своего визита в Киев, что Украина имеет на это право.

Так, может быть, Киеву не стоит таскать медведя за уши и действительно следует вернуться к нейтральному статусу? Нет, это плохая идея, и я объясню почему.

1. Обіцянка Горбачову не розширювати НАТО на схід, якщо буде розпущений Варшавський договір – фейк, який вигадали в Москві.

Кремль так же погрожував країнам Балтії, якщо вони вступають в НАТО. Тепер вони там. І що: Росія зникла? Росія в небезпеці? Воронеж/Рязань через НАТО стали жити гірше?

Ні. Адже НАТО – це оборонний альянс.

І туди входять благополучні країни – може тому вілли російських політиків знаходяться не в дружніх Кремлю Сирії чи Венесуелі, а в ненависних НАТО-ЄСівських Майямі/Каннах/Куршавелі/Юрмалі.

2. «Україна хоче в НАТО, щоб напасти на Росію» – б’ється в істериці рос.пропаганда. Для початку радимо росіянам порівняти розміри країн та кількість наших армій. Ці дані наочно покажуть, що Україна не має наміру нападати ні на кого. Тим більше, на Росію.

Але дійсно Україна зараз озброюється – бо укріпляє свою оборону на суші і в морі перед зовнішньою агресією. Напад на Україну легким та простим більше ніколи і ні для кого не буде.

3. Кремль напав на Україну, коли вона була якраз позаблоковою країною. Росія окупувала Крим, роз’язала війну на Донбасі.

4. Чому Росія не хоче, щоб Україна вступила в НАТО? Тому що Росія хоче, аби Україна колись стала знову російською. А під парасолькою безпеки в НАТО/ЄС така можливість буде виключена раз і назавжди.

5. Чи припиниться нинішня війна, якщо Україна раптом передумає і припинить курс в НАТО/ЄС? Ні, навіть навпаки: тоді Москві взагалі не буде кого боятись. Війна буде продовжуватись до повної окупації.

У Росії не бачать Україну незалежною, вся мета російської політики направлена на ліквідацію нашого суверенітету. Існування ж України поза західною системою безпеки – це смертний вирок нашій країні. І перетворення на російську провінцію.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Источник: www.obozrevatel.com