ЗМІ з ясували, хто конкуруватиме з Путіним на виборах

Головний критерій відбору кандидатів — вік за 50 років, щоб Володимир Путін не здавався «дідом».

В адміністрації російського президента вже підібрали «конкурентів» для Володимира Путіна на виборах 2024 року. Одним із головних критеріїв відбору став вік — серед зареєстрованих кандидатів не повинно бути політиків молодших 50 років. Про це пише Медуза з посиланням на джерела.
 
Зазначається, що наразі в адміністрації Путіна розраховують, що у президентських виборах братимуть участь представники трьох партій: КПРФ, ЛДПР та Нових людей.
 
Кандидатом від КПРФ Кремль бачить Геннадія Зюганова, від ЛДПР — Леоніда Слуцького, від Нових людей — Олексія Нечаєва.
 
Проте з останнім кандидатом план поки що не погоджений. Замість себе Нечаєв пропонує віцеспікера Держдуми Владислава Даванкова, але Кремль бентежить його вік — Даванкову 39 років.

В адміністрації Путіна вважають, що молодий і активний кандидат може змусити виборця подумати про вік президента і це буде невигідний контраст.

«Мова не про результат (Путіна — ред.) на самих виборах, а про перспективу пари-трійки років, коли думки про те, що Путін, звичайно, молодець, але не пора б прийти комусь молодше, з’являться. Участь молодих кандидатів може стати каталізатором таких думок», — розповів співрозмовник.

Видання також пише, що російські чиновники почали по-іншому ставитися до Путіна після його 70-річчя. Якщо раніше співрозмовники ЗМІ називали Путіна «першим», «головним», «верховним» або «татом», то тепер найчастіше називають його «дідом».
 
Один зі джерел, близьких до Кремля, на запитання про причини цього відповів так: «Ну дід і дід, це ж без негативу. Вік у нього такий».

Нагадаємо, підготовку до президентських виборів за участю Путіна Кремль розпочав на початку цього року. Планується, що вибори відбудуться 17 березня 2024 року.

Путіну готують новий президентський термін — ЗМІ

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net