З Азовсталі вийшли близько 1700 українських солдатів — розвідка Британії

Щойно РФ захопить Маріуполь, вона перекине сили для посилення на Донбасі. При цьому навряд чи вдасться добре підготувати війська.

З маріупольського металургійного заводу Азовсталь вийшли до 1700 українських солдатів, скільки залишилося — невідомо. Про це йдеться у звіті Міноборони Великої Британії, опублікованому 20 травня.

У британській розвідці вважають, що коли Росія захопить Маріуполь, вона перекине свої сили для посилення операцій на Донбасі.

«Стійкий український опір у Маріуполі з початку війни означає, що російські сили в цьому районі мають бути переоснащені та модернізовані, перш ніж їх можна буде ефективно передислокувати. Це може бути тривалим процесом, якщо робити це ретельно», — зазначили у військовому відомстві.

У цьому російське командування перебуває під тиском необхідності наочного досягнення оперативних цілей.

«Це означає, що Росія, ймовірно, швидко перерозподілить свої сили без належної підготовки, що загрожує подальшим виснаженням сил», — підсумували в Міноборони.

Фото: twitter.com/DefenceHQ

Нагадаємо, 16 травня понад 260 українських військових, у тому числі тяжкопоранених, вивезли з території Азовсталі на непідконтрольну Україні територію для того, щоб надалі обміняти їх.

У ніч на 17 травня в Генштабі повідомили, що гарнізон Маріуполь виконав поставлене бойове завдання, та командирам підрозділів, що перебувають на заводі, надано наказ зберегти життя особового складу.

За даними Міноборони РФ, за три дні з території металургійного комбінату вийшли 1730 українських військових.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

 

Читайте Korrespondent.net в Google News

Війна Росії з Україною

СюжетПолонені з Азовсталі: у Росії їм загрожує страта?

СюжетВторгнення Росії в Україну. Онлайн

СюжетКолишня вчителька з Канади — про свої квіти замість куль у Бучі

СюжетЯк бути біженцям з України, які вже пробули в Євросоюзі 90 днів без візи?

Глава МЗС Німеччини закликала Європу до згуртованості

Источник: korrespondent.net