Європейська політика націлена на входження України до ЄС — Боррель

Жозеп Боррель наголосив, що Росія має відмовитися від своєї імперіалістичної політики.

 
Високий представник ЄС Жозеп Боррель заявив, що Європейський Союз виробив окрему політику щодо України, головною метою якої є входження країни до ЄС. Про це він сказав на пленарному засіданні Європарламенту у Страсбурзі 5 жовтня, повідомляє Укрінформ.
 
«Довгий час наша зовнішня політика щодо України була певним чином пов’язана з Росією. Але зараз у нас дуже чітка політика щодо України, яка ґрунтується на нашому бажанні забезпечити намір України приєднатися до Європейського Союзу. Це дуже чітка мета такої політики. І якщо це станеться, ми вже не будемо настільки залежними від Росії», — зазначив Боррель.
 
За його словами, ЄС вживає послідовних заходів щодо зниження власної залежності від російських енергоресурсів, у тому числі від газу.
 
Боррель підкреслив, що РФ має відмовитися від своєї імперіалістичної політики, а територіальна цілісність та суверенітет України мають бути відновлені.
 
Як повідомлялося, президент України Володимир Зеленський спрогнозував терміни вступу до ЄС. Він не сумнівається, що протягом двох-трьох років країна набуде членства в Європейському Союзі.
 
Нагадаємо, в Єврокомісії заявили, що підготовка до вступу України до ЄС «йде на повний хід».
 
 
 
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net