ЄС продовжив дію санкцій проти Росії

Євросоюз закликав Росію негайно та беззастережно вивести всі свої війська з усієї території України в межах її міжнародно визнаних кордонів.

Рада Євросоюзу продовжила ще на шість місяців дію санкцій проти Росії, запроваджених у зв’язку з війною в Україні. Про це повідомляється на сайті ради у вівторок, 26 липня.

«Рада ЄС сьогодні вирішила продовжити на шість місяців, до 31 січня 2023 року, обмежувальні заходи, що вживаються проти окремих секторів економіки РФ», — йдеться у заяві.

Наголошується, що ці санкції, вперше введені у 2014 році у відповідь на дестабілізуючі дії Росії в Україні, були значно розширені з лютого 2022 року «у світлі неспровокованої та необґрунтованої воєнної агресії Росії проти України».

«Наразі вони (санкції — ред.) складаються з широкого спектру секторальних заходів, включаючи обмеження щодо фінансів, енергетики, технологій та товарів подвійного призначення, промисловості, транспорту та предметів розкоші», — додали у Раді ЄС.

Також Євросоюз закликав Росію негайно та беззастережно вивести всі свої війська з усієї території України в межах її міжнародно визнаних кордонів.

Нагадаємо, 21 липня ЄС офіційно оголосив про сьомий пакет санкцій проти РФ. Пізніше стало відомо, що список санкцій розширено на 55 позицій.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

 

Читайте Korrespondent.net в Google News

Санкції проти Росії

Санкції щодо РФ не перешкоджають гуманітарній допомозі — ЄС

США закликають Євросоюз не послаблювати санкції проти Росії

Джонсон закликав не знижувати тиск на Росію через анексію Криму

Ґабріель пропонує заохотити РФ виконувати «Мінськ»

Берлін погрожує США заходами у відповідь на санкції проти Росії

Источник: korrespondent.net