ЄС близький до обговорення відправки миротворчих військ в Україну — Орбан

Угорський прем’єр вкотре заявив, що він – у «таборі миру», на відміну від інших лідерів європейських країн.

 
Питання про те, чи можна відправляти миротворчі війська в Україну, стає дедалі законнішим. Про це заявив прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан, повідомляє 24.hu.
 
«Ми близькі до того, щоб у розмовах європейських лідерів легітимним і прийнятим стало питання, чи можуть країни-члени ЄС послати в будь-якій формі війська якогось миротворчого типу, чи краще не посилати. Ми близькі до цієї межі, що раніше не переступалася», – вважає він.
 
На його думку, кількість країн, що стали на бік миру замість війни, не збільшилася. Він додав, що нібито «народ Європи рушив у бік припинення вогню та мирних переговорів», але «до лідерів це не дійшло».
 
Глава угорського уряду вкотре зробив гучну заяву. Цього разу про кількість загиблих з обох сторін.
 
«Немає сумнівів, що війна стає все більш кривавою та жорстокою, кількість жертв з обох боків перевищує сто тисяч», — стверджує він.
 
Орбан запевнив, що позиція Угорщини нібито полягає у припиненні вогню та «щоб більше не гинули люди».
 
«Мирний план може бути вироблений під час припинення вогню. Ніколи ще в історії ніхто не вигадував рішення під час війни. Шлях до миру починається із припинення вогню, і це — мета угорської зовнішньої політики», — заявив він.
 
Прем’єр-міністр вважає, що безпека Угорщини нібито перебуває під загрозою, і вона лише зростає із ризиком ескалації війни.
 
Нагадаємо, Віктор Орбан раніше заявив, що його країні, можливо, у майбутньому доведеться переглянути свої відносини із РФ.
В Угорщині назвали перешкоду для візиту Орбана до України
 
 
 
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net