Вірменія звинуватила Азербайджан у проведенні етнічних чисток в Карабаху

МЗС Азербайджану закликало членів Ради Безпеки ООН вжити «чітких і недвозначних кроків для припинення агресії Азербайджану».

У МЗС Вірменії у відповідь на початок Азербайджаном військових дій на території Нагірного Карабаху, звинуватили Баку у широкомасштабній агресії та проведенні етнічних чисток. Про це йдеться у заяві відомства.

«19 вересня Азербайджан розпочав чергову широкомасштабну агресію проти народу Нагірного Карабаху з метою завершення політики етнічних чисток. Ми рішуче засуджуємо агресію Азербайджану проти Нагірного Карабаху та масовий злочин, який стався рівно три роки тому, у 2020 році… Цивільні населені пункти, місто Степанакерт (азербайджанська назва Ханкенді. — Ред.), інші міста і села піддаються обстрілам з боку Азербайджану під порожнім приводом «знищення військових об’єктів», — сказано в заяві.

У міністерстві закордонних справ Віменії додали, що початку бойових дій передувало поширення МЗС Азербайджану «неправдивої інформації» про мінування та диверсійні дії, «що свідчить про планування нападу та забезпечення інформаційного поля».

«Збройні сили і військова техніка Республіки Вірменія не дислокуються в Нагірному Карабаху, всі новини про мінування і диверсійні операції є неправдивими і сфабрикованими», — зазначається у заяві.

Відомство закликало членів Ради Безпеки ООН вжити «чітких і недвозначних кроків для припинення агресії Азербайджану».

Вірменія також заявила, що РФ не повідомила її про «антитерористичну операцію» Баку в Карабаху.

Нагадаємо, 19 вересня Азербайджан розпочав «антитерористичні заходи» в Нагірному Карабаху.

Баку вимагає від Єревана вивести з регіону вірменських військових.

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net