Видобуток газу в Росії у першому півріччі впав на 15% — ЗМІ

ТАРС заявляє, що нині видобуток російського газу знизився до 267 млрд куб. м. протягом останніх шести місяців.

Росія в період з січня по червнь цього року знизила видобуток природного газу на 14,9% порівняно з аналогічним періодом попереднього року. Тепер він складає 267 млрд куб. м. Про це заявило російське пропагандистське інформагентство ТАРС з посиланням на інформацію Росстату.

Видобуток російського газу в червні склав 34,6 млрд куб. м. Це на 11,9% нижче, ніж роком раніше, та на 12,5% менше, ніж у травні поточного року.

Виробництво зрідженого природного газу (ЗПГ) у січні — червні 2023 р. склало 16 млн тонн, що на 4,5% менше, ніж за аналогічний період 2022 року.

У червні виробництво ЗПГ становило 2,3 млн тонн, що на 8,7% менше, ніж у червні 2022 року, і на 20,9% нижче, ніж у травні 2023 року.

Видобуток попутного нафтового газу за півріччя зріс на 3,1% — до 52,7 млрд куб. м.

Росія протягом 2022 року скоротила експорт газу на 30,7% — до 170,6 млрд куб. м. Видобуток газу в РФ минулого року знизився на 11,7% — до 673,8 млрд. куб. м.

Міненерго РФ чекає подальшого зниження видобутку газу в Росії у 2023 році у зв’язку з відмовою від російського газу європейськими споживачами та неможливістю миттєво переорієнтувати потоки газу. 

Нагадаємо, австрійська група енергокомпаній OMV планує і надалі купувати більшу частину газу в Росії через підписаний контракт із російським газовим монополістом Газпромом до 2040 року.

Доходи Росії від продажу газу в ЄС цього року впадуть на 75% — Reuters

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Санкції проти Росії

В РФ пояснили кількість учасників саміту з Африкою

Більшість лідерів Африки проігнорували саміт у РФ

Польща забрала у власне управління завод у російських олігархів

Кремль готує три закордонні візити Путіна

Банки п’яти країн відмовляються працювати з платіжною системою РФ

Источник: korrespondent.net