В Угорщині заявили, що ЄС заздрить Будапешту та Анкарі

Сійярто вважає, що уряди Туреччини і Угорщини йдуть проти міжнародного ліберального мейнстріму через що стають об’єктами нападів, несправедливих, необґрунтованих, упереджених нападів і звинувачень.

Глава Міністерства закордонних справ Угорщини Петер Сійярто звинуватив Європейський Союз у лицемірстві та заздрощах. Про це він сказав в інтерв’ю Bloomberg TV, фрагмент із якого у неділю, 17 вересня, опублікував у своєму Facebook.

Таким чином політик відреагував на звинувачення з боку ЄС у недемократичності політичних устроїв Туреччини та Угорщини. 

«Ми повинні усвідомлювати — як турецький уряд, так і угорський, — що всі ті уряди, які йдуть проти міжнародного ліберального мейнстріму, стають об’єктами несправедливих, необґрунтованих, упереджених нападів і звинувачень», — сказав він.

Сійярто вважає, що будь-який європейський політик «був би щасливий виграти вибори з таким відривом», як турецький президент Реджеп Таїп Ердоган чи угорський прем’єр Віктор Орбан.
 
«Тому я вважаю великою перевагою з турецького та угорського боку те, що наші політичні системи стабільні, наших лідерів поважають, і наші лідери користуються підтримкою громадськості, тому що вони виграли вибори і отримали більшість у своїх парламентах», — сказав Сійярто.

«Саме тому Туреччина й Угорщина є предметом заздрості ЄС, коли йдеться про політичну стабільність», — додав Сійярто.

Зазначимо, що Угорщина погрожує зупинити приєднання Швеції до НАТО через «образливий» 10-хвилинний відеоролик, що був знятий шведським суспільним освітнім мовником UR. 

Угорщина звинуватила Україну у зростанні інфляції

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net