В Орловській області РФ набирають добровольців на війну з Україною — ISW

Повідомляється, що у підрозділ приймають осіб за бажанням від 18 до 60 років, «добровольцям» обіцяють по 250 тисяч рублів під час підписання контракту на три місяці.

На тлі гострої нестачі живої сили для участі у війні в Україні Росія оголосила про рекрутизацію «добровольців». Зокрема, кампанія розпочалася в Орловській області. Про це повідомляє у звіті за 10 серпня Інститут вивчення війни (ISW).

«Орловська область сформує новий добровольчий батальйон для відправлення на Донбас», — наголошується в документі з посиланням на останню заяву губернатора Орловської області.

Повідомляється, що у підрозділ приймають осіб за бажанням від 18 до 60 років, «добровольцям» обіцяють по 250 тисяч рублів під час підписання контракту на три місяці.

У звіті йдеться і про те, що глава чеченської республіки Кадиров оголосив про готовність перекинути з Чечні в Україну до 9 тисяч військових, а ще 10 тис. резервістів «чекають свого часу».

Є у звіті й інші повідомлення на цю тему: посольство Узбекистану в Росії попередило узбецьку діаспору, що будь-яка форма участі в російському вторгненні каратиметься тюремним ув’язненням до десяти років. Посольство нагадало, що узбецьке законодавство забороняє громадянам бути найманцями у бойових діях, і попередило узбеків про необхідність уникати будь-яких «провокацій».

Нагадаємо, з 24 лютого по 10 серпня загальні втрати російських військ на території України орієнтовно склали 42 800 осіб.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

 

Читайте Korrespondent.net в Google News

Війна Росії з Україною

Knauf не може підтвердити захоплення свого заводу в Україні

СюжетВторгнення Росії в Україну. Онлайн

СюжетПереговори України та Росії. Онлайн

СюжетЧи стане Запорізька АЕС новим Чорнобилем?

СюжетЧи втомилися німці допомагати Україні й українцям?

Источник: korrespondent.net