В Латвії почалися навчання НАТО з планування операцій

У навчаннях беруть участь вищі та старші офіцери НАТО для вдосконалення навичок планування персоналу.

У столиці Латвії – Ризі – почалися навчання НАТО з планування операцій, у яких візьмуть участь вищі та старші офіцери країн-членів Альянсу і країни-партнера Швеції. Про це повідомило агентство Delfi з посиланням на Департамент зв’язку Об’єднаного штабу Національних збройних сил.

«Мета навчань Steadfast Pyramidі Steadfast Pinnacle – вдосконалення здібностей вищих і старших офіцерів і командирів до планування і проведення спільних операцій», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що Steadfast Pyramid 2023, які триватимуть до 8 вересня, – перша частина навчань, організованих Командуванням трансформації НАТО і Верховним головнокомандувачем Союзних сил НАТО в Європі. У ній беруть участь вищі та старші офіцери для вдосконалення навичок планування персоналу.

А друга частина навчань Steadfast Pyramid 2023 пройде з 10 до 15 вересня і передбачає підготовку командирів вищої ланки в галузі оперативного планування.

«Навчання Steadfast Pyramid і Steadfast Pinnacle проводяться в Латвії з 2011 року. Під час навчання Латвія вдосконалює можливості підтримки країни, що приймає, і навички співпраці з іншими членами НАТО і стратегічними регіональними партнерами», – пише агентство.

Раніше стало відомо, що країни НАТО проведуть навчання в Балтійському морі з відбиття атак Росії. У двотижневих маневрах візьмуть участь військовослужбовці з усіх країн Альянсу, розташованих на Балтиці.

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net