В Ізраїлі вперше протестували повітряне таксі

В Ізраїлі випробували перші повітряні таксі, щоб надалі зменшити пробки на дорогах і привнести інші зміни в країні.

Ізраїль розпочав тестові польоти автономних літальних апаратів, які можуть перевозити пасажирів і важкі вантажі. Про це повідомляє The Times of Israel.

Зазначається, що перші тестові польоти повітряного таксі є частиною дворічного пілотного проекту вартістю десять мільйонів доларів, яке проводиться під керівництвом уряду, також відомого як Ізраїльська національна ініціатива з використання безпілотників (INDI).

Його мета полягає в тому, щоб за допомогою цих летальних апаратів перевозити пасажирів і важкі вантажі, а також поліпшити ситуацію з заторами на дорогах, а також більш ефективно надавати комерційні та державні послуги.

«Це перша у своєму роді ініціатива у світі, спрямована на широке і міждисциплінарне вивчення нових технологій, в тому числі для перевезення вантажів, а згодом і людей. Спільний проект вивчає всі аспекти, включаючи регулювання та законодавчі зміни, пов’язані з комерційною експлуатацією безпілотників як додаткового інструменту для вирішення проблеми заторів», — сказала міністр транспорту Мірі Регев.

Водночас розглядається питання поділу авіапростору та побудови авіамаршрутів з метою врегулювання одночасного руху дронів і літаків.

Раніше повідомлялося, що іспанський стартап Natural Movement показав нову модель електромобіля Liux Gekko.

В Австралії відбулися перші у світі перегони на летючих автомобілях

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net