В ISW пояснили, навіщо Путін їздив у Ростов

Президент РФ Володимир Путін їздив у Ростов-на-Дону, де провів нараду у військовому штабі, з якого окупанти управляють бойовими діями в Україні.

Очільник Кремля Володимир Путін з’їздив у Ростов, аби продемонструвати свій контроль над ситуацією в країні і армією РФ. Про це у суботу, 19 серпня, йдеться у звіті Інституту вивчення війни (ISW).

Аналітики нагадали, що Путін у Ростові зустрівся з начальником російського Генерального штабу генералом Валерієм Герасимовим та вищим офіцерським складом у штабі Південного військового округу.

«Це був перший візит Путіна до Ростова-на-Дону після того, як група Вагнер взяла під контроль штаб у місті 23-24 червня», — зазначили аналітики. 

На думку експертів, цей візит є публічним жестом, аби показати, що він підтримує Герасимова та його групу командирів, незважаючи на те, що ці командири не змогли зупинити заколот ПВК Вагнер або досягти воєнних цілей, які поставив перед ними Путін ще на початку війни.

«Російський диктатор, ймовірно, намагається зобразити себе таким, що контролює свою армію», — додають фахівці.

Нагадаємо, глава держави-агресора провів нараду у Ростові з військовими і заслухав доповіді начальника Генштабу РФ Валерія Герасимова, командувачів напрямків та інших вищих офіцерів.

Байден: Росія вже програла

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net