В армії РФ звільнено кількох високопоставлених командирів — розвідка

Генерал-лейтенант Сергій Кисіль усунений від командування 1-ю гвардійською танковою армією, також звільнений командувач Чорноморського флоту віце-адмірал Ігор Осипов.

В останні тижні в армії РФ було звільнено кількох високопоставлених командирів, відповідальних за провал наступу на Україну. Про це 19 травня повідомляє британська розвідка.

Зазначається, що генерал-лейтенанта Сергія Кисіля усунено від командування 1-ю гвардійською танковою армією за нездатність захопити Харків, а командувача Чорноморського флоту віце-адмірала Ігоря Осипова звільнено за втрату крейсера Москва.

«Начальник Генштабу Росії Валерій Герасимов, ймовірно, залишається на своїй посаді, але незрозуміло, чи зберігає він довіру президента Путіна. Культура пошуку цапів-відбувайлів, ймовірно, поширена в російській військовій системі та системі безпеки. Багато офіційних осіб, причетних до вторгнення в Україну, ймовірно, все більше відволікатимуться на спроби уникнути особистої провини за оперативні невдачі Росії», — сказано в повідомленні.

Зазначається, що це створить додаткове навантаження на російську централізовану модель управління та контролю. Російські офіцери дедалі частіше прагнуть перекласти ухвалення ключових рішень на начальство.

«У цих умовах Росії буде складно повернути собі ініціативу», — заявили у розвідці.

Раніше британська розвідка оцінила присутність кадировців в Україні.

Як повідомило Головне управління розвідки Міністерства оборони України, у підрозділах окупаційних військ Росії наростає невдоволення участю у бойових діях.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

 

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net