Угорщина оштрафувала Ryanair за несплату податку

Уряд Угорщини в травні оголосив податок на «надприбуток», отриманий великими компаніями, у розмірі 800 мільярдів форинтів.

 
Угорщина оштрафувала лоукостер Ryanair на 300 мільйонів форинтів (780 тисяч доларів) після розслідування про передачу авіакомпанією вартості спеціального податку, що стягується з галузі. Про це пише Reuters.
 
Уряд Угорщини в травні оголосив податок на «надприбуток», отриманий великими компаніями, у розмірі 800 мільярдів форинтів. Податок був призначений для того, щоб закрити дірки в бюджеті, утворені видатками, які допомогли прем’єр-міністру Віктору Орбану переобратися у квітні.
 
У свою чергу Ryanair закликав уряд скасувати податок, який за ставкою стягується з пасажира. У компанії заявили, що податок завдасть шкоди угорському туризму й економіці.
 
«Сьогодні органи захисту прав споживачів виявили порушення закону, оскільки авіакомпанія ввела клієнтів в оману своєю нечесною діловою практикою», – заявила міністр юстиції Юдіт Варґа у Facebook.
 
У Ryanair додали, що лоукостер буде змушений перемістити потенціал зростання в країни, які працюють над відновленням трафіку після пандемії коронавірусу.
 
Конкурент Wizz Air заявив, що авіакомпанії знадобиться багато часу, щоб повернутися до рівня прибутку і прибутковості, який був до пандемії COVID-19. А цей податок завадить відновленню туристичного сектору.
 
Нагадаємо, Державна авіаційна служба України анулювала Сертифікат експлуатанта товариства з обмеженою відповідальністю Біз Ейрлайн – української авіакомпанії Bees Airline.
 
Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net