У США видано ордер на арешт літака Роснефти

З моменту набуття чинності санкціями літак Boeing 737-7JU вилітав і повертався до РФ, як мінімум, сім разів.

 
Окружний суд США Східного округу Нью-Йорка видав ордер на арешт літака Boeing, який належить російській нафтовій компанії Роснефть, повідомляє Reuters.
 

 
У Міністерстві юстиції США зазначили, що суд санкціонував вилучення літака, вартість якого перевищує 25 мільйонів доларів, на підставі порушень експортного контролю та санкцій проти Росії.
 
Західні антиросійські санкції ускладнили торгівлю та ускладнили фінансові можливості російських нафтових компаній. Глава Роснефти Ігор Сєчин потрапив під санкції США.
 
За даними Мін’юсту США, з моменту набуття чинності санкціями літак Boeing 737-7JU американського виробництва вилітав і повертався до Росії, як мінімум, сім разів.
 
«Порушивши експортний контроль міністерства торгівлі, Роснефть перетворила свій літак на контрабанду», — заявив представник відомства Ендрю Адамс.
 
Востаннє літак Boeing був у США у березні 2014 року, і передбачається, що він перебуває в Росії чи прямує до неї або з неї.
 
«Сьогоднішні примусові заходи демонструють, що російським компаніям та олігархам доводиться розплачуватися за грубе ухилення від санкцій, введених США у відповідь на невиправдану війну проти народу України», — заявив прокурор США Бреон Піс.
 
Нагадаємо, раніше влада Німеччини вирішила передати активи німецьких «дочок» Роснефти, а саме акції трьох нафтопереробних заводів, під зовнішнє управління.
 
 
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Санкції проти Росії

Санкції щодо РФ не перешкоджають гуманітарній допомозі — ЄС

США закликають Євросоюз не послаблювати санкції проти Росії

Джонсон закликав не знижувати тиск на Росію через анексію Криму

Ґабріель пропонує заохотити РФ виконувати «Мінськ»

Берлін погрожує США заходами у відповідь на санкції проти Росії

Источник: korrespondent.net