У Румунії відреагували на плани Медведєва щодо поділу України

Медведєв опублікував карту, створену нібито «західними аналітиками», з поділом усієї території України, крім Київської області, між її сусідами.

Міністерство закордонних справ Румунії відреагувало на публікацію заступником голови Ради безпеки Російської Федерації Дмитром Медведєвим «карти», на якій Україні відводиться виключно Київська область, а решта територій розділена між країнами-сусідами. У МЗС Румунії в четвер, 28 липня, заявили, що це частина пропаганди та дезінформації Росії.

Зокрема, у румунському МЗС назвали вчинок Медведєва «невдалими спробами виправдати власні дії, що порушують заснований на правилах міжнародний порядок».

«Якісь «пропозиції» та «аналізи» з випадковим перемальовуванням кордонів держав та підбурюванням до порушення міжнародного права — не більш ніж абсолютно невдалі спроби виправдати власні дії, що порушують заснований на правилах міжнародний порядок», — йдеться у коментарі міністерства.

У заяві також сказано, що Румунія повністю підтримує суверенітет та територіальну цілісність України в межах міжнародно-визнаних кордонів та засуджує непровоковану та невиправдану агресію Росії.

«Румунія є і залишиться партнером України та підтверджує повну підтримку та глибокі співчуття українському народу», — зазначає МЗС.

Раніше Медведєв у Telegram опублікував карту, на якій Україна розділена на частини, а її територія входить до складу інших країн.

За словами Медведєва, цю карту створили «західні аналітики», але називати прізвища чи інститути, які могли бути причетні до такого поділу чужої території, він не став.

 

Telegram-Медведева 

Зазначимо, Медведєв регулярно погрожує Україні та всьому світу, зокрема ядерною зброєю.

Новини от Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net