У Румунії назвали брехнею слова Путіна про територіальні претензії до України

Бухарест підтвердив підтримку незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України.

Румунія підтвердила свою тверду підтримку територіальної цілісності України в межах її міжнародно визнаних кордонів та наголосила, що Росія є окупантом. Також Бухарест наголосив, що жодних територіальних претензій до України західна країна не має. Про це у суботу, 5 листопада, заявили у МЗС Румунії. 
 
Путін під час свого виступу заявив, що сусіди України нібито хочуть «поглинути» її. Зокрема йшлося про Польщу та Румунію.
 
“Йдеться про повернення територій, які були відібрані у Польщі, ми маємо визнати, що вони були відібрані Сталіним після Другої світової війни. Було відібрано великі території Румунії, Угорщини”, — цитують Путіна у виданні.
 
У свою чергу, у румунському зовнішньополітичному відомстві заявили, що «Румунія підтверджує свою жорстку у підтримці незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України в межах її міжнародно визнаних кордонів».
 
«Міністерство закордонних справ Румунії відкидає твердження, висловлені президентом Російської Федерації у промові з нагоди Дня національної єдності, які помилково вселяють думку про територіальні претензії Румунії до України. МЗС зазначає, що загарбницька війна, розпочата Росією 24 лютого, є серйозним та агресивним порушенням права, у тому числі суверенітету та територіальної цілісності України», — повідомили у румунському МЗС.
 
Нагадаємо, міністр оборони Румунії Василь Динка подав у відставку після того, як заявив, що переговори з Росією можуть бути єдиним шансом на мир в Україні.

Новини от Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet 

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net