У РФ позначили нові цілі та об єкти в Україні для удару

Не маючи перемог на фронті в Кремлі, шукають способи інших ударів по Україні з метою заподіяння максимальної шкоди.

Генерал армії Росії та за сумісництвом депутат Андрій Гурільов сказав, що у Росії можуть з’явитися нові військові цілі та об’єкти терору на території України. Про це в неділю, 27 листопада, він заявив під час інтерв’ю на росТВ, повідомляє Telegram-канал Pravda.Gerashchenko.
 
Зокрема, він закликав завдати більшої шкоди українській економіці.
 
«Сьогодні кажуть: там немає води, немає тепла… Це все туфта. Промисловість, головне, стала. Ось та головна промисловість, яка працювала та заробляла гроші — раз, та промисловість, яка ремонтувала та виробляла озброєння — два, і та промисловість , яка була в змозі ще щось робити. Все варто. Це головне на сьогоднішній день. А все інше — побічні ефекти», — заявив депутат Держдуми.
 
На думку Гурільова, далі «треба бомбити українську банківську систему».
 
“Чому не б’ємо? Ось зараз працюємо з енергетикою, ось коли доб’ємо, далі ж є не лише логістика, наприклад, банківська структура. Зараз, якщо бомбити, то лише до центру банківських операцій. Все стало. Нічого нікуди не переведеш, карти не працюють, тобі зарплату не виплатять», — заявив він.
 

 
Нагадаємо, внаслідок російських обстрілів в Україні постраждали вже близько 32 тисяч цивільних об’єктів та понад 700 об’єктів критичної інфраструктури.
 
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net