У РФ підвищили граничний вік перебування у запасі: Путін підписав закон

Підвищення граничного віку стосується громадян, які мають звання солдатів, матросів, сержантів, старшин, прапорщиків та мічманів.

Російський диктатор Володимир Путін підписав закон, який збільшує для деяких категорій громадян граничний вік перебування у запасі Збройних сил РФ. Документ 24 липня опубліковано на офіційному порталі правової інформації Росії.

Зазначається, що підвищення граничного віку стосується громадян, які мають звання солдатів, матросів, сержантів, старшин, прапорщиків та мічманів. Граничний вік тих, хто належить до першого розряду, збільшується з 35 до 40 років, до другого розряду — з 45 до 50 років, до третього розряду — з 50 до 55 років.

Також підвищується граничний вік перебування запасників у мобілізаційному резерві.

Норми набудуть чинності з 1 січня 2024 року. Однак до 1 січня 2028 року передбачається перехідний період, протягом якого громадяни, які перебувають у запасі, будуть переводитись у відставку поетапно.

Крім того, закон передбачає можливість укладання контракту з громадянином, який має громадянство (підданство) іншої держави, віком до 52 років. Це також стосується тих, хто має посвідку на проживання або інший документ, що підтверджує право на постійне проживання громадянина на території іноземної держави.

Нагадаємо, Путін підписав закон про можливість призову засуджених на службу за контрактом, за винятком тих, що вчинили тяжкі злочини.

Раніше російський диктатор підписав закон про електронні повістки.

У Росії в десятки разів підвищать штрафи, пов’язані з мобілізацією

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Війна Росії з Україною

До 15 років тюрми засуджено «ДНРівця», який штурмував Бахмут

СюжетВторгнення Росії в Україну. Онлайн

Війська РФ обстріляли Куп’янський район, є поранені серед цивільних

Уряд Німеччини виділить 20 млрд євро на боєприпаси для Бундесвера

На сумському напрямку посилюється ППО — Наєв

Источник: korrespondent.net