У Норвезькому морі відкрили велике родовище газу

Орієнтовні поклади газового родовища становлять від 2 млрд до 11 млрд кубометрів.

 

На шельфі у Норвезькому морі відкрили велике родовище газу. Про це повідомляє енергетична компанія Equinor.
 
Зазначається, що орієнтовні поклади газового родовища становлять від 2 млрд до 11 млрд кубометрів. Це перша подібна знахідка, виявлена на норвезькому континентальному шельфі у 2023 році. Крім того, це перші свердловини, пробурені згідно з ліцензією на видобуток під управлінням Equinor, отриманою у 2020 році.
 
Родовище розташоване неподалік від наявної газовидобувної інфраструктури, тому його можна досить швидко ввести в експлуатацію.
 
За словами старшої віце-президентки Equinor з розвідки і видобутку на півночі Ґрете Б. Хааланда, відкриття родовища газу поблизу наявної інфраструктури потребує меншого обсягу для комерційного розвитку і може бути швидко запущене з низькими викидами CO2.
 
«Разом з нашими партнерами ми розглянемо можливість прив’язки цього відкриття до Irpa, для якої ми недавно презентували план розробки й експлуатації», – зазначив він.
_______________________
 
Irpa – це підводна розробка, пов’язана із платформою Aastad Hansteen. Вона продовжить термін служби Aasta Hansteen на сім років і сприятиме більшій активності на базі постачань у Саннессшеені, вертолітній базі у Бреннейсунні і в організації операцій у Харстаді.
 
Нагадаємо, Єгипет відкрив велике родовище газу у Середземному морі.
 
Також повідомлялося, що італійська енергетична компанія Eni оголосила про відкриття нового родовища газу біля берегів Кіпру.
 
Новини від Кореспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net