У Нідерландах захопили будівлю російського екс-гендиректора Яндекса

У будівлі сквотери перебувають із четверга. Пояснювати, як вони потрапили до будівлі та скільки людей у ній є, не уточнюють.

 
У Нідерландах на вулиці Оссіусстраат сквотери захопили приміщення російського мільярдера Аркадія Воложа, засновника пошукової системи Яндекс. Про це повідомляє nrc.nl.
 
За їхніми словами, таким чином, виступають «проти війни, проти жадібності олігархів та мільярдерів та проти паразитів, які створюють капітал». Також вони вивісили на балконі будівлі транспарант із підписом проти війни та капіталізму.
 
Водночас сквотери заявили, що зайняли ділянку, тому що «права мільярдерів, які розглядають наші міста як інвестиції, захищені краще, ніж права вразливих людей, які хочуть мати дах над головою».
 
За даними NRC і газети Groene Amsterdamme, мільярдер, який перебуває в європейському списку санкцій, володіє нерухомістю в Амстердамі. Оскільки росіянин придбав нерухомість через компанію Paraseven Limited, зареєстровану на Британських Віргінських островах, він тривалий час залишався поза увагою голландської влади.
 
Раніше повідомлялося, що естонський уряд заборонив на території країни роботу Яндекс.Таксі.
 
У Нідерландах парламент підтримав створення в Гаазі спецтрибуналу для РФ
 
 
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net