У Молдові стартували навчання за участю військових Румунії, США та Британії

Навчання є плановими та триватимуть у навчальних центрах Національної армії з 27 березня по 7 квітня.

У Молдові, у понеділок, 27 березня, розпочалися військові навчання JCET-2023 за участю військовослужбовців чотирьох країн. Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони Молдови.

«Військовослужбовці Національної армії проведуть спільні військові навчання JCET-2023 (Спільне комбіноване тренування з обміну) разом з колегами з Румунії, США та Великої Британії. У зв’язку з цим військова техніка переміщатиметься з частин базування до навчальних центрів Національної армії для участі у навчаннях… Навчання спрямовані на спільну підготовку та обмін досвідом між бійцями молдавського, румунського, американського та британського спецназу, а також на підвищення рівня оперативної взаємодії між контингентами, що беруть участь», — сказано в повідомленні.

Зазначається, що навчання є плановими та відбудуться у навчальних центрах Національної армії з 27 березня по 7 квітня. Військовослужбовці чотирьох країн виконають бойові стрільби, стрибки з парашутом, навчання у польових умовах із виконанням конкретних завдань.

Раніше повідомлялося, що Польща та союзники з 27 по 31 березня проведуть військові навчання біля кордонів РФ, а Білорусь знову продовжила спільні військові навчання із Росією ще на десять днів.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net