У Грузії спростували інформацію про отруєння Саакашвілі

Напередодні мати та адвокат політика заявили, що в його організмі виявлені отруйні речовини.

 
Спеціальна пенітенціарна служба Мін’юсту Грузії спростувала інформацію про можливе отруєння колишнього президента, громадянина України Михайла Саакашвілі, який перебуває в ув’язненні. Про це йдеться у заяві, поширеній 20 листопада, повідомляє портал Новости Грузии.
 
«В’язень Саакашвілі кілька місяців перебуває в лікарні під постійним медичним наглядом і отримує необхідну медичну допомогу. Ми наполегливо просимо всіх не розповсюджувати неперевірену, непідтверджену фактами інформацію», — наголосили у відомстві.
 
Напередодні мати Саакашвілі Гіулі Аласанія заявила журналістам, що у її сина виявлено підвищений вміст в організмі важких металів: ртуті, барію та талію. Вона зазначила, що ізольована людина не могла проковтнути ці речовини і вимагала негайного звільнення Саакашвілі.
 
За даними адвоката політика Шалви Хачапурідзе, незалежні лікарі з грузинського центру Емпатія виявили у Саакашвілі понад 30 захворювань. Їхній висновок «буде оприлюднено найближчим часом».
 
Нагадаємо, Саакашвілі таємно прибув до Грузії 29 вересня минулого року і 1 жовтня був затриманий у Тбілісі, після чого поміщений до в’язниці у місті Руставі, де оголосив голодування.
 
8 листопада його перевели з в’язниці у місті Руставі до тюремної лікарні у Тбілісі, потім – до військового шпиталю у місті Горі, де він припинив голодування.
 
12 травня цього року Саакашвілі був поміщений до цивільної клініки Вівамед у Тбілісі, де перебуває і зараз.
 
У Грузії Саакашвілі проходить у кількох кримінальних справах. Своє затримання політик вважає незаконним, а звинувачення на його адресу – сфальшованими.
 
Саакашвілі повідомив, чим має намір зайнятися далі
 
 
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net