У Фінляндії пройшли навчання із союзниками по НАТО

Навчання проходили за кілька тижнів після того, як країни НАТО підписали протокол про включення Фінляндії до альянсу.

 

У Фінляндії пройшли військові навчання з американськими та британськими збройними силами, повідомили у Міноборони Сполученого Королівства 30 липня.
 
У чотириденних навчаннях взяли участь 750 військових із трьох країн. Навчання проходили за кілька тижнів після того, як країни НАТО підписали протокол про включення Фінляндії до альянсу.
 
Заступник міністра оборони Британії Джеймс Хіпі заявив, що навчання «продемонстрували силу та оперативну сумісність наших збройних сил із нашими союзниками зі США та Фінляндії».
 

 

За його словами, навчання також покликані показати прихильність Великої Британії до забезпечення захисту та безпеки країн Балтії.

 

Фінляндія та Швеція, які протягом всієї сучасної історії зберігали нейтральний статус, вирішили увійти до складу НАТО після повномасштабного вторгнення Росії до України. Кремль виступав проти цього рішення. Після вступу Фінляндії та Швеції до НАТО довжина російського кордону з альянсом зросте одразу вдвічі.

 

 

Раніше повідомлялося, що Фінляндія посилила безпеку на кордоні з Росією. При цьому напередодні Росія почала відводити військову техніку від фінського кордону.

 

 

 

Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Війна Росії з Україною

СюжетВторгнення Росії в Україну. Онлайн

СюжетПереговори України та Росії. Онлайн

СюжетУкраїнцям важко знайти хорошу роботу у Німеччині

СюжетВійна Росії проти України: чи зможе HIMARS переламати її хід

Лідер ХДС закликав Берлін виконати угоду з Польщею щодо озброєнь

Источник: korrespondent.net