У Держдумі РФ заговорили про страту зрадників батьківщини

Депутат заявив, що в Держдумі багато хто схиляється до того, що мораторій на страту варто скасувати. Зокрема, для «зрадників» — опозиційних журналістів та блогерів, які виїхали з країни.

Депутат Державної Думи Андрій Колесник запропонував запровадити смертну кару за «зраду» Росії. Таку думку Колесник озвучив у понеділок, 6 лютого, виданню Подмосковье сегодня.
 
Зокрема депутат говорив про заочно засуджених російських публіцистів і блогерів, які виїхали з Росії.
 
«Добре, просто втекли з Росії… Нехай сидять, працюють. Але коли людина працює проти Росії – це називається «інформаційна війна». Це серйозніше за зброю… Злі язики страшніші за пістолет», – зазначив Колесник.
 
За його словами, «зрадники батьківщини» отримали покарання згідно із законом. Він також не виключив, що вирок можна виконати, не повертаючи засуджених росіян на батьківщину.
 
«Особисто моя думка – хоча, можливо, я і висловлю її на парламенті – якщо людина скоїла якісь тяжкі злочини проти Росії, то й вироки можуть бути інші. І цей вирок можна виконати на території, на якій вона знаходиться», – пригрозив депутат.
 
Журналіст уточнив у депутата, чи йдеться про страту.
 
«За зраду цю виняткову міру покарання можна використати. Зараз у нас мораторій на смертну кару, хоча в нашому законодавстві вона існує. Рішення про зняття мораторію приймає не Державна дума, а суд. Хоча багато хто в Держдумі до цього схиляється», — відповів Колесник.
 
Смертна кара у вигляді покарання у Росії, відповідно до конституції, не має ні призначатися, ні виконуватися з 1997 року.
 
Раніше заступник голови Ради безпеки РФ Дмитро Медведєв допустив скасування мораторію на страту в Росії, зокрема для «зрадників» та «диверсантів».
 
У «ДНР» «узаконили» смертну кару

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net