У Британії триває масштабний страйк залізничників

У країні страйкують 40 тисяч членів профспілки залізничного і морського транспорту RMT. Також страйкують працівники залізниці Network Rail та 14 операторів поїздів.

У Великій Британії в середу, 27 липня, почався масштабний страйк залізничників. Причиною став провал переговорів щодо зарплати, робочих місць та умов праці, повідомляє Sky News.

Зазначається, що у країні страйкують 40 тисяч членів профспілки залізничного та морського транспорту RMT. Також страйкують працівники залізниці Network Rail та 14 операторів поїздів, які збираються влаштувати пікети біля вокзалів.

Національна залізниця попередила, що в середу обслуговуватиме лише 20% рейсів, причому в деяких регіонах країни поїздів взагалі не буде.

Пасажирів залізничного транспорту попередили про значні незручності, їм рекомендують максимально обмежити подорожі.

Очікується, що рух поїздів буде відновлено вранці з пізнішим запуском, коли працівники повернуться до своїх обов’язків.

Протягом усього найближчого місяця заплановано хвилю протестів на залізниці та в лондонському метро.

Генеральний секретар RMT Мік Лінч сказав, що члени профспілки як ніколи рішуче налаштовані забезпечити гідне підвищення зарплати, гарантію збереження робочих місць та гарні умови праці.

«Network Rail не покращила свою попередню пропозицію оплати праці, а залізничні компанії не запропонували нам нічого нового. Насправді Network Rail підвищила ставку, погрожуючи ввести обов’язкове звільнення та небезпечне 50-відсоткове скорочення робіт з технічного обслуговування, якщо ми не відкликаємо наш запланований страйк», — сказав Лінч.

Працівники лондонського метро не беруть участі у страйку, проте може бути порушено роботу станцій, пов’язаних із вокзалами.

Сьогодні також повідомлялося, що наземний персонал найбільшої в Європі німецької авіакомпанії Lufthansa розпочав страйк. Скасовано понад тисячу авіарейсів.

Раніше в Бельгії співробітники авіакомпанії Brussels Airlines оголосили страйк на знак протесту проти «надмірного робочого тиску та недотримання кількох колективних трудових угод».


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

 

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net