У Білорусі заявили про готовність розгорнути війська

Саме з території цієї держави Росія запускала по Україні ракети. Також з Білорусі до Києва пішли у наступ російські війська.

Міністр оборони Білорусі Віктор Хренін заявив, що війська країни спільно з армією РФ «готові захищати Союзну державу». Про це у четвер, 6 жовтня, він заявив на брифінгу, пишуть білоруські ЗМІ.
 
Хренін заявив, що нібито Захід на території України готує збройні угруповання, метою яких є «повалення влади у Білорусі».
 

 
«Не можна виключити появи реальної загрози розпалювання у Білорусі внутрішнього конфлікту з подальшим зовнішнім втручанням у його вирішення з боку Заходу, з території Польщі, Литви, Латвії та України», — заявив міністр.
 
За його словами, за таких умов політика Білорусі націлена на «протистояння сучасним військовим загрозам».
 
«Регіональне угруповання військ і сил Білорусі та Росії готове до розгортання та виконання завдань із збройного захисту Союзної держави. Органами військового управління всіх рівнів на системній основі проводиться всебічний аналіз обстановки, що складається на наших кордонах. Також проводяться варіанти адекватного реагування на її зміни», — заявив Хренін.
 
Тим часом українські сили оборони відпрацювали захист державного кордону з Білоруссю.

Новини от Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net