Це все напоказ : Кремль вирізав фрагмент із відео з Путіним у Маріуполі

Із сайту Кремля видалили фрагмент відео з криком «це все неправда!» під час «візиту» Путіна у Маріуполь.

 
 
 
 
 
 
Прес-служба Кремля перемонтувала відео із «зустрічі» президента Росії Володимира Путіна з жителями тимчасово окупованого Маріуполя, на якому за кадром чути жіночий крик: «Це все неправда! Це все напоказ!» Про це повідомляє Telegram-канал Можем пояснити.
 
Спочатку опубліковане відео тривало 27 хвилин і 8 секунд. На фрагменті на 22-й хвилині і 30-й секунді Путін нібито підходить до місцевих жителів. Один із чоловіків каже: «Я навіть не очікував». У свою чергу, Путін відповідає: «Такая работа». Саме у цей момент чути, як жінка кричить: «Це все неправда! Це все напоказ!»
 
Тривалість нового ролика 30 хвилин і 52 секунди. На кадрах президент Росії також спілкується з «місцевими», але після слів «такая работа» одна з жінок каже Путіну: «Мы за вас молимся».
 
Автори публікації зазначають, що читачі маріупольських Telegram-каналів пишуть, що Путін відвідав мікрорайон Невський, єдиний відбудований у місті.
 
 
 

 

 

 
 
Нагадаємо, 19 березня у Росії заявили про нібито візит Путіна у Маріуполь. Відповідне відео оприлюднили російські пропагандистські телеканали. Пізніше про це заявили в Кремлі. На опублікованому відео було чути, як Путіну кричали: «Це все неправда. Це все напоказ».
 
Окупанти в Маріуполі зносять цілі житлові квартали

 
 
 
Новини від Кореспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Війна Росії з Україною

СюжетВторгнення Росії в Україну. Онлайн

СюжетПереговори України та Росії. Онлайн

СюжетОчільниця Херсона: люди залишають місто, але життя триває

Екс-президент ФРН Ґаук: Україна — явна жертва агресії РФ

Половина українців вважають НАТО найкращою гарантією безпеки

Источник: korrespondent.net