Трампу повідомили про нову підозру — ЗМІ

Цей крок різко підвищує ставки для колишнього президента США, оскільки розслідування, ймовірно, наближається до завершення.

Федеральна прокуратура США визнала експрезидента Дональда Трампа об’єктом кримінального розслідування у справі «секретних документів». Про це у середу, 7 червня повідомило The Guardian.

Зазначається, що минулого тижня Федеральна прокуратура офіційно проінформувала про це адвокатів політика.

«Цей крок різко підвищує ставки для Трампа, оскільки розслідування, схоже, наближається до завершення», — пише видання.

Два тижні тому адвокати Трампа зустрілись з генпрокурором Мерріком Гарлендом і висловили занепокоєння нібито «неправомірною поведінкою та зловживаннями з боку спеціального прокурора Джека Сміта». Видання зазначає, що під час зустрічі адвокати також намагались переконати генпрокурора не висувати кримінального обвинувачення Трампу.

Нагадаємо минулого року у Трампа під час обшуку вилучили 11 комплектів секретних документів.

Раніше Трампа звинуватили у справі про виплати колишній порноакторці, сукупно йому може загрожувати понад 100 років ув’язнення.

Звинувачення проти Трампа. Значення для України

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net