США закликають своїх громадян негайно залишити РФ

Посольство США має серйозні обмеження у можливостях щодо надання допомоги своїм громадянам.

Посольство США у Москві закликає своїх громадян негайно виїхати з Росії, а також не відвідувати РФ. Про це повідомляється на сайті посольства.

«Громадяни США не повинні їздити до Росії, а ті, хто проживає або подорожує в Росії, повинні негайно залишити її, доки залишаються обмежені можливості для комерційних поїздок», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що після того, як уряд РФ оголосив мобілізацію для війни в Україні, російська сторона може відмовити у визнанні громадянства США особам з подвійним громадянством, відмовити їм у доступі до консульської допомоги США, перешкодити їхньому виїзду з Росії та призвати осіб з подвійним громадянством на військову службу.

Як наголосили в посольстві, варіанти комерційних рейсів до РФ наразі вкрай обмежені та часто недоступні у короткі терміни. Тому громадянам США варто скористатися сухопутними маршрутами.

«Посольство США має серйозні обмеження у своїх можливостях надання допомоги громадянам США, і умови, включаючи транспортні можливості, можуть раптово стати ще більш обмеженими», — заявили в дипвідомстві.

Нагадаємо, розвідка США та їхніх союзників посилила спостереження за ядерними озброєннями Росії.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

 

Читайте Korrespondent.net в Google News

Війна Росії з Україною

СюжетВторгнення Росії в Україну. Онлайн

СюжетПереговори України та Росії. Онлайн

СюжетРосійські дезертири — вітаємо в Німеччині?

СюжетЧи повернуться українські біженці додому після війни?

Шольц назвав мобілізацію в РФ «актом розпачу» Путіна

Источник: korrespondent.net