США прискорили поповнення запасів зброї

З другої половини жовтня США уклали контракти з виробниками зброї на суму близько 1 мільярда доларів.

Сполучені Штати прискорять процес придбання зброї для поповнення запасів армії, спустошених постачанням зброї до України. Про це у понеділок, 21 листопада, повідомляє Reuters.
 
Як заявив агентству чиновник, який відповідає за закупівлю зброї для потреб американської армії Дуг Буш, прискорення роботи з укладання контрактів залежить від «одночасного виконання процесів, які раніше виконувались послідовно, і ґрунтується на уроках, вилучених із пандемії коронавірусу».
 
Повідомляється, що влада США уклала контракти з виробниками зброї на суму близько 1 мільярда доларів з другої половини жовтня, в основному на боєприпаси та ракети, що свідчить про «прискорення темпів прийняття рішень щодо контрактів».
 
США уклали контракт на 477 млн ​​доларів із компанією Lockheed Martin.
 
За словами Буша, цей темп скорочення перевищує внутрішні контрольні показники швидкості видатків Пентагону на 15%.
 
Зазначимо, США поставили Україні понад 88 тис. тонн озброєнь та військової техніки на загальну суму $21,5 млрд із кінця лютого цього року.
 
Нагадаємо, 10 листопада США оголосили про надання нового пакету військової допомоги для України. До нього увійшли ЗРК Avenger, ракети для ППО, снаряди для артилерії та багато іншої техніки. 

Новини от Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net