США мають намір прийняти найбільший пакет допомоги Україні

Цієї суми буде достатньо, «щоб переконатися, що Україна зможе протриматися до кінця року», вважають у Конгресі.

Члени Конгресу з Демократичної та Республіканської партій обговорюють можливість ухвалити закон про виділення 50 мільярдів доларів допомоги Україні заздалегідь на тлі побоювань, що після виборів законодавці можуть скептичніше ставитися до підтримки Києва. Про це у четвер, 20 жовтня, повідомляє NBC News.
 
«Цієї суми буде достатньо, щоб Україна пережила наступний рік», — сказав сенатор-республіканець, обізнаний із цього питання.
 

 
Раніше лідер республіканців у Палаті представників Кевін Маккарті попередив, що його однопартійці «не мають наміру підтримувати постійне фінансування потреб України у зв’язку з війною проти Росії».
 
У зв’язку з цим представники демократів та республіканців розглядають можливість ухвалити законопроект про фінансування уряду після проміжних виборів до Конгресу для забезпечення набагато вищого рівня військової та іншої допомоги, ніж попередні пакети допомоги для України.
 
Конгрес виділив Україні 65 мільярдів доларів з початку російського вторгнення.
 
Нагадаємо, після масованих ударів російських військ по інфраструктурі України США створили робочу групу щодо її відновлення. 

Новини от Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net